Telefon: 502-994-993

Usługa ddd dezynsekcja zwalczanie, likwidacja prusaków, karaluchów, pluskiew, pluskwy domowej, moli, komarów, much, mrówek faraona, meszek, kleszczy, pająków, pcheł w pełni dyskretnie i szybko. Usuwanie gniazda os i szerszeni, zwalczanie gniazd os szerszeni. Niszczenie larw owadów. Zabiegi wykonujemy specjalnie dobranymi, nieuczuleniowymi, atestowanymi środkami dezynsekcyjnymi najwyższej jakości, które ulegną całkowitej biodegradacji w odpowiednio dobranym czasie, zwalczającymi jednocześnie wymienione szkodniki oraz zabezpieczające przed nimi teren.

Usługi świadczymy dla osób prywatnych – mieszkania oraz instytucji – szpitali, przedszkoli, lokali gastronomicznych, sklepów, zakładów żywienia zbiorowego, piekarni, cukierni, mleczarni, masarni, szkół administracji, wspólnot mieszkaniowych, żłobków itp. Na wykonaną usługę dezynsekcji zwalczania owadów dajemy gwarancję od 3 do 6 miesięcy. Lokal nie wymaga żadnego uciążliwego przygotowania. Po zabiegu dalsze swobodne funkcjonowanie.

Dezynsekcja Warszawa

Warszawa, Zwalczanie, likwidacja prusaków, karaluchów 100% skutecznie. Odprusaczanie, odkaraluszanie mieszkań, instytucji. Tępienie szkodników, zwalczanie insektów, karaczanów nieuczuleniowymi atestowanymi bezwonnymi eko-środkami, Na wykonaną usługę dezynsekcji zwalczania owadów dajemy gwarancję. Dezynsekcje prusaków karaluchów wykonujemy na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Usługi DDD zwalczanie owadów świadczymy dla szpitali przedszkoli lokali gastronomicznych sklepów zakładów żywienia zbiorowego piekarni cukierni mleczarni masarni szkół itp. Lokal do dezynsekcji usuwania karaluchów prusaków nie wymaga żadnego uciążliwego przygotowania. Po usunięciu karaczanów szkodników dalsze swobodne funkcjonowanie.

Likwidacja MUCH – ODMUSZANIE, ODKOMARZANIE – likwidacja komarów, likwidacja kleszczy, likwidacja meszek, likwidacja mrówek, likwidacja pająków zabiegiem zamgławiania specjalnie dobranymi atestowanymi środkami dezynsekcyjnymi zwalczającymi jednocześnie wymienione szkodniki oraz zabezpieczanie przed nimi terenu.

Zwalczanie, likwidacja, tępienie much, meszek, pająków, komarów także innymi rewelacyjnie skutecznymi zabiegami dezynsekcyjnymi.

Likwidacja gniazd os i szerszeni bez rozbiórki elementów zasłaniających gniazdo.

DLACZEGO DOMOWE METODY DEZYNSEKCJI SĄ MAŁO SKUTECZNE?

Istnieje kilka powodów, które powodują, że pozbycie się karaluchów i prusaków z domu nie jest łatwe. Wynikają one ze sposobu życia i rozmnażania. Trzeba wiedzieć, że:

 • Dezynsekcja musi zostać wykonana, wyjątkowo wysokiej jakości preparatami, aby zlikwidować nie tylko osobniki dorosłe, ale również te, które dopiero się wylęgają.
 • Tępienie owadów powinno zostać przeprowadzone w całym obiekcie jeżeli jest nieduży, mieszkanie, sklep, bar i.t.p. a nie jedynie punktowo.
 • Usuwanie szkodników powinno zostać zsynchronizowane z wprowadzeniem zmian pozwalających zapobiec ich przyszłościowemu zalęganiu się (uszczelnienie przewodów kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, czy wentylacyjnych oraz dbanie o porządek, itp.).

Z tych powodów wszelkiego rodzaju lepy z feromonami, proszki i inne tego typu środki wykazują ograniczoną skuteczność. W rzeczywistości spełniają raczej funkcję monitorującą, pozwalającą zaobserwować natężenie problemu. Nie likwidują jednak wszystkich szkodników.

SKUTECZNE METODY DEZYNSEKCJI

Specjalistyczne firmy stosują rozmaite metody dezynsekcji, w zależności od rodzaju obiektu i pojawiających się owadów. Do najbardziej popularnych należą:

 • Metoda opryskowa – o długim czasie działania, polegająca na opryskaniu powierzchni bezśladowymi preparatami o działaniu pokarmowym, wyjątkowo bezpieczna dla otoczenia
 • Żelowa – polegająca na nanoszeniu kropek pasty z tubki aplikatorem . Można samemu wykonywać taki zabieg, bez stosowania aplikatora. Tanie są żele kupowane na bazarach, przywiezione z Ukrainy. Zastosowane w nich środki chemiczne mogą być zabronione do stosowania w Unii Europejskiej, ale są skuteczne.
 • Opylania – stosowana w miejscach, gdzie opryski są niewskazane
 • Zamgławiania ULV – mgła opada w miejsca gdzie chcemy i nie chcemy-wszędzie w pomieszczeniu-z góry na dół.
 • Wymrażania – niszcząca stadia rozwoju owadów, gdy bezpośrednio na nie działa niska temperatura przez dłuższy okres. Problem, gdy szkodniki są głęboko ukryte za kontaktem elektrycznym, w tapicerce łóżka, za listwami podłogowymi i.t.p.

Większość z tych sposobów poza pierwszym, jeśli jest właściwie jakościowo wykonany, wymaga powtórzenia zabiegu. Warto to jednak zrobić, aby skutecznie pozbyć się problemu. Dezynsekcja w Warszawie może zostać przeprowadzona przez naszą firmę, tel 502 994 993 , a sposób wykonania usługi jest najlepszej jakości.

CO BIEGA PO TWOIM DOMU W NOCY?

Czasem trudno sobie wyobrazić co może biegać po naszym domu. I nawet dobrze, że nasza świadomość w tej dziedzinie jest ograniczona. Kiedy my smacznie śpimy, z najskrytszych zakamarków wychodzą żyjątka, o których prawdopodobnie nawet nie mamy pojęcia. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy budzimy się pogryzieni przez owady lub jest ich na tyle dużo, że wyrządzają straty w produktach spożywczych. W innych wypadkach, jak na przykład w zakładach żywieniowych, obecność szkodników w ogóle nie jest dopuszczalna. Wtedy zwalczanie owadów przebiega dwufazowo – poprzez usuwanie ich i monitoring obecności.

NAJCZĘSTSI GOŚCIE W DOMACH

Wśród owadów goszczących w zabudowaniach możemy spotkać się między innymi z:

 • Karaluchami
 • Prusakami
 • Rybikami cukrowymi
 • Pluskwami
 • Mrówkami faraona
 • Molami
 • Mklikami
 • Muchami
 • Komarami.

Oczywiście to nie wszystko co może się znaleźć w domu. W wielu przypadkach, ciężko określić co biega po domu. Specjaliści robią to na kilka sposobów:

 • Ocena szkód
 • Obecność odchodów
 • Monitoring za pomocą wabików.

Metody te potrafią skutecznie wskazać problem i dobrać odpowiedni sposób zwalczania owadów.

Szkody wyrządzane przez owady w domu

W wielu wypadkach możemy żyć w zgodzie z owadami. O ile zwalczanie owadów nie jest wymogiem prawnym, to przystępujemy do ataku dopiero, gdy ich obecność w domu staje się uciążliwa. Może się ona przejawiać m.in.:

 • Nadgryzionymi opakowaniami
 • Obecnością larw w produktach spożywczych
 • Odchodami na stołach czy w szafkach
 • Pogryzieniami
 • Wysypką
 • Alergią.

Jeśli wiemy z czym mamy do czynienia, można spróbować domowych metod walki z owadami. Ich skuteczność nie jest wysoka, ale czasem wystarczająca. Kiedy wszystko zawiedzie, wtedy szukamy pomocy profesjonalistów. Zaawansowana technologia i rozmaite metody stosowane przez firmy zajmujące się dezynsekcją pozwala dość szybko uporać się z problemem.

DLACZEGO TAK TRUDNO DOSTRZEC OWADY BIEGAJĄCE PO DOMU?

Tryb życia owadów nie sprzyja obserwacjom ich zachowania. Trudno je dostrzec przede wszystkim dlatego, że:

 • Opuszczają kryjówki po zmroku
 • Żyją w szczelinach i zakamarkach niedostępnych dla człowieka.

Niektóre z owadów, jak na przykład pluskwy, czekają z żerowaniem nie tylko do zmierzchu, ale do wczesnego świtu, kiedy to większość z nas smacznie śpi. Sen wtedy jest najtwardszy, dlatego nawet ugryzienie jest nieodczuwalne. Jego efekty czujemy dopiero po przebudzeniu.

KONTRATAK – ZWALCZANIE GNIAZDA OWADÓW

Większość wymienionych na początku artykułu owadów jest zwierzętami stadnymi, co oznacza, że zabicie jednego osobnika nie wpłynie na obecność populacji. W związku z powyższym niezbędne jest dotarcie do źródła i zwalczanie gniazda owadów. Istnieją rozmaite metody, aby ten cel. Do najpopularniejszych z nich należą:

 • Trutki z opóźnionym działaniem, zanoszone do gniazda
 • Opryski
 • Zamgławianie
 • Gazowanie
 • Moskitiery
 • Lampy owadobójcze
 • Pułapki feromonowe
 • Pułapki na owady latające.

Powyższe sposoby charakteryzują się różną skutecznością i często się łączy, aby osiągnąć zamierzony efekt.

DLACZEGO KOLONIE OWADÓW TAK ŁATWO SIĘ ODRADZAJĄ?

Przeprowadzone akcje dezynsekcyjne bywają nieskuteczne, jeśli są przeprowadzone nieumiejętnie lub:

 • Nie obejmują całego budynku – owady mogą przemieszczać się szybami wentylacyjnymi czy na rurach z wodą pomiędzy piętrami budynków czy pokojami
 • Są przeprowadzane jednokrotnie – mogą nie usunąć złożonych przed dezynsekcją jaj.

W związku z powyższym nie warto oszczędzać na swoim komforcie i zwalczanie owadów przeprowadzić profesjonalnie. Oczywiście dogadanie się ze wszystkimi lokatorami może być trudne, a nawet niemożliwe, ale zawsze można prosić o pomoc spółdzielnie albo po prostu próbować szczęścia i ograniczyć akcję do swojego mieszkania. Istnieje spora szansa, że pozostałe owady przeniosą się do sąsiada, a w naszym domu zapanuje na jakiś czas błogi spokój.

Czy karaluchy przeżyją wszystko?

Legendy głoszą, że karaluchy przeżyją nawet wybuch bomby atomowej. Prawda jest taka, że odporność wielu owadów na promieniowanie radio aktywne jest znacznie wyższe niż w wypadku człowieka. Pocieszający jest jednak fakt, że wcale nie oznacza to braku możliwości walki ze szkodnikami.

POZOSTAŁE USŁUGI

Usuwanie owadów Warszawa

Usuwanie Owadów Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

suwanie Owadów Warszawa
Usuwanie os Warszawa

Usuwanie Os Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Usuwanie Os Warszawa
Usuwanie szerszeni Warszawa

Usuwanie Szerszeni Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Usuwanie Szerszeni Warszawa
Zwalczanie prusaków Warszawa

Zwalczanie Prusaków Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zwalczanie Prusaków Warszawa
Zwalczanie karaluchów Warszawa

Zwalczanie Karaluchów Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zwalczanie Karaluchów Warszawa
Zwalczanie pluskiew Warszawa

Zwalczanie Pluskiew Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zwalczanie Pluskiew Warszawa
Zwalczanie moli Warszawa

Zwalczanie Moli Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zwalczanie Moli Warszawa
Zwalczanie pcheł Warszawa

Zwalczanie Pcheł Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zwalczanie Pcheł Warszawa
Zwalczanie mrówek Warszawa

Zwalczanie Mrówek Warszawa

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zwalczanie Mrówek Warszawa