Telefon: 502-994-993

W zakresie usług związanych z dezynfekcją, oferujemy usługi odkażania – czyli niszczenie drobnoustrojów z neutralizacją zapachów środkami chemicznymi, usługi ozonowania – czyli likwidację pleśni, roztoczy, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, bakterii chorobotwórczych, sterylizacji urządzeń i zaplecza kuchennego, a takżę usługi odgrzybiania i dezodoryzacji. Dezynfekcję wykonujemy w samochodach, lokalach gastronomicznych, stołówkach szkolnych, zalanych piwnicach, pomieszczeniach mieszkalnych po zmarłych i.t.p. bez użycia środków chemicznych. Naukowo jest dowiedzione, że zabiegi dezynfekcji, dezodoryzacji, odgrzybiania czy ozonowania chronią przed chorobami płuc i alergicznymi.

DEZYNFEKCJI Z DEZODORYZACJĄ – USŁUGA ODKAŻANIA

– niszczenie drobnoustrojów z neutralizacją zapachów środkami chemicznymi lub

OZONOWANIE – bez użycia środków chemicznych – likwidacja pleśni, roztoczy, nieprzyjemnych zapachów, bakterii chorobotwórczych, sterylizacja urządzeń i zaplecza kuchennego,odgrzybianieDezynsekcja roztoczy

USŁUGĘ DEZYNFEKCJI , USŁUGĘ DEZODORYZACJI, USŁUGĘ OZONOWANIA USŁUGĘ ODGRZYBIANIA WYKONUJEMY w samochodach, lokalach gastronomicznych, stołówkach szkolnych, zalanych piwnicach, pomieszczeniach mieszkalnych po zmarłych i.t.p.

Zabiegi dezynfekcji, dezodoryzacji, odgrzybiania czy usługa ozonowania chroni przed chorobami płuc
i alergicznymi.

Dezynfekcja Warszawa

Jak sprawić aby pomieszczenia były wolne od groźnych bakterii lub zarazków? Jedyną skuteczną metodą pozostaje dezynfekcja Warszawa. Jest ona stosowana w wielu przypadkach. Dezynfekcja zapobiegawcza ma na celu niedopuszczenie do powstania zagrożenia bakteriologicznego lub epidemiologicznego w miejscach, które potencjalnie są na to narażone. Mogą to być sanitariaty, toalety, kuchnie, pomieszczenia w których przygotowuje się jedzenie oraz przetwarza żywność. Dezynfekcji mogą również być poddawane przedmioty, takie jak narzędzia kuchenne, medyczne itp. Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na rynku i dezynfekcja Warszawa od początku znajduje się w naszej ofercie.

Ogniskowa dezynfekcja Warszawa

Zdarza się również tak, że dezynfekcja musi zostać wykonana w samym centrum ogniska choroby. Tak jest na przykład z łóżkami osób chorych, jak i całymi mieszkaniami, w których mogły pojawić się groźne bakterie chorobotwórcze. Dezynfekcja Warszawa, aby przyniosła oczekiwane efekty, powinna być przeprowadzona przez doświadczoną firmę, stosującą sprawdzone metody i środki dezynfekujące. Jesteśmy jedną z takich firm, mogącą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja Warszawa – jak ją zamówić?

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które mogą potrzebować naszych usług dezynfekcyjnych. Zapewniamy kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru właściwych metod i środków. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, a także bardzo konkurencyjne ceny usług. Naszymi klientami są placówki medyczne, firmy i lokale gastronomiczne, współpracujemy również z zarządcami i administratorami budynków.

Neutralizacja zapachów środkami chemicznymi

Czy istnieje skuteczna metoda na neutralizację zapachów? Część zapachów można usunąć metodą ozonowania. Jednak w przypadku bardziej intensywnych i dokuczliwych zapachów, konieczne jest sięgnięcie po bardziej radykalne metody. Jedna z nich to neutralizacja zapachów środkami chemicznymi. Znajduje ona zastosowanie w eliminowaniu zapachów z obić tapicerskich mebli, foteli samochodowych, materacy itp.

Jak wykonywana jest neutralizacja zapachów środkami chemicznymi Warszawa?

Jedna z najczęściej stosowanych metod to opryskiwanie specjalnymi środkami chemicznymi, dezodyrującymi i neutralizującymi nieprzyjemne zapachy. Aby mogły one zacząć działać z pełną skutecznością, konieczne jest pozostawienie sprzętu na określony czas w zamkniętym pomieszczeniu. W tym czasie nie powinny w nim przebywać ludzi i zwierzęta – jest to podyktowane względami bezpieczeństwa.

Kiedy neutralizacja zapachów środkami chemicznymi jest potrzebna?

Zawsze w przypadku, kiedy inne metody usuwania nieprzyjemnej woni nie przyniosły rezultatów. Trudne do usunięcia zapachy to np. odór pozostawiony przez niektóre zwierzęta, zapach ekstrementów, a także dym papierosowy, który przez długi czas oddziaływał na pozostawione w pomieszczeniu przedmioty. Neutralizację zapachów środkami chemicznymi przeprowadzamy zarówno w pomieszczeniach – np. pokojach hotelowych, jak również we wnętrzach samochodów czy pociągów. Korzystającym z naszych usług zapewniamy najwyższej jakości obsługę, kompleksową pomoc i doradztwo techniczne, a także atrakcyjne ceny i szybki czas wykonania zamówionej usługi.

Ozonowanie Warszawa

Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z mieszkania lub wnętrza samochodu? Dym papierosowy, trudny do wytrzymania odór zwierząt, a może zapach odchodów, zgnilizny, pleśni i inne uprzykrzające życie zapachy? Jest jedna metoda, która zapewnia bardzo dużą skuteczność. To ozonowanie Warszawa. Wykonujemy ozonowanie przy wykorzystaniu nowoczesnych oraz bardzo wydajnych generatorów ozonu. Są to urządzenia zasilane elektrycznie, produkujące ozon mający doskonałe właściwości neutralizujące bakterie, grzyby i nieprzyjemne zapachy.

Jak przebiega ozonowanie Warszawa

Zabiegowi ozonowania może zostać poddane każde zamknięte pomieszczenie. Czas potrzebny na usunięcie nieprzyjemnych zapachów zależy od wielkości pomieszczenia, a także wydajności urządzenia. Ozonowanie jest metodą bezpieczną dla ludzi, zwierząt oraz roślin, nie mająca negatywnego wpływu na elementy wyposażenia mieszkania. Ozonowanie Warszawa bardzo często wykonywane jest we wnętrzach samochodów, aby usunąć z nich bardzo nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, pleśni, a nawet stęchlizny po zalaniu.

Ozonowanie Warszawa a zarodniki grzybów i pleśni

Metoda ozonowania jest bardzo skuteczna podczas wykonywania regularnego przeglądu klimatyzacji samochodowej lub domowej. We wnętrzach przewodów panują doskonałe warunki do namnażania się bakterii i grzybów. Pozostawienie ich samym sobie sprawia, że może to mieć negatywne konsekwencje zdrowotne. Ozonowanie skutecznie zabija wszelkie patogenny, przywracając równowagę biologiczną i neutralizując ewentualne nieprzyjemne zapachy.